Witam wszystkich. Moje pytanie jest dość dziwne, a mianowicie jak zrobić sztuczny śnieg przy pomocy dmuchawy do liści. Płyn można kupić gotowy albo zrobić samodzielnie. Jak ewentualnie podać taki płyn do dmuchawy. Urządzenia gotowe można kupić, ale cena jest kosmiczna.