Witam wszystkich.
Posiadam w domu zamontowany zestaw stacja Dahua DHI-VTO1000J + ekran VTH1020J.
Czy jest możliwość wymiany stacji na Dahua VTO2111D-P-S3, chodzi mi o otwieranie przy użyciu pestki. Skrętka od monitora do stacji pociągnięta tylko.
Ewentualnie jeśli nie, to którą stację z opcją pestek polecacie przy tej instalacji.
Posiadam w domu zamontowany zestaw stacja Dahua DHI-VTO1000J + ekran VTH1020J.
Czy jest możliwość wymiany stacji na Dahua VTO2111D-P-S3, chodzi mi o otwieranie przy użyciu pestki. Skrętka od monitora do stacji pociągnięta tylko.
Ewentualnie jeśli nie, to którą stację z opcją pestek polecacie przy tej instalacji.