Cześć ;-)
Po 13 latach, w zaznaczonym miejscu na zdjęciu zaczyna coś delikatnie kapać.
Moje pytanie - czy w tym miejscu, pod tym korkiem, jest jakaś śruba z uszczelką - czy jak to jest zrobione? Boję się teraz ściągać ten korek, ponieważ jest mróz i średnio cokolwiek robić.
Jeśli ktoś wie, czy można zdjąć tę spinkę i jakoś to uszczelnić, to będę naprawdę wdzięczny.
Pozdrawiam ;-)
Po 13 latach, w zaznaczonym miejscu na zdjęciu zaczyna coś delikatnie kapać.
Moje pytanie - czy w tym miejscu, pod tym korkiem, jest jakaś śruba z uszczelką - czy jak to jest zrobione? Boję się teraz ściągać ten korek, ponieważ jest mróz i średnio cokolwiek robić.
Jeśli ktoś wie, czy można zdjąć tę spinkę i jakoś to uszczelnić, to będę naprawdę wdzięczny.
Pozdrawiam ;-)