Witam, pacjent Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM, 2008 rok.
Mianowicie auto sporadycznie gaśnie, np. przy dojeżdżaniu do skrzyżowania bądź ronda na 1 lub 2 biegu, po czym normalnie zapala i jedzie dalej. Żadnych błędów w VCDS ani na zegarach nie ma. Sprawdzony został rozrząd. Kąt synchronizacji był na -2,70; został ustawiony idealnie na 0,02 i dalej to samo. Dzieje się to sporadycznie, nie zawsze. Raz chodzi dobrze przez dwa, trzy dni, a raz codziennie to samo. Nie ma różnicy, czy silnik jest zimny, czy rozgrzany. Może ktoś coś o takim przypadku słyszał, coś wie?
Mianowicie auto sporadycznie gaśnie, np. przy dojeżdżaniu do skrzyżowania bądź ronda na 1 lub 2 biegu, po czym normalnie zapala i jedzie dalej. Żadnych błędów w VCDS ani na zegarach nie ma. Sprawdzony został rozrząd. Kąt synchronizacji był na -2,70; został ustawiony idealnie na 0,02 i dalej to samo. Dzieje się to sporadycznie, nie zawsze. Raz chodzi dobrze przez dwa, trzy dni, a raz codziennie to samo. Nie ma różnicy, czy silnik jest zimny, czy rozgrzany. Może ktoś coś o takim przypadku słyszał, coś wie?