logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaka farba/emalia była używana do malowania gramofonów Unitra?

ryukendensan 28 Gru 2025 06:39 309 5
REKLAMA
  • #1 21791625
    ryukendensan
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Cześć wszystkim! Czy ktoś wie, jaką farbą/emalią Unitra pomalowała swoje gramofony? Przepraszam moderatorów i administrację, jeśli ten wątek jest w złym miejscu. Proszę o przeniesienie, jeśli umieściłem go w złym miejscu.

    AI: O jaki konkretnie model lub serię gramofonu Unitra chodzi?
    G-600, G-602
    AI: Czy pytasz o farbę używaną do malowania całej obudowy, czy może interesuje Cię konkretna część gramofonu (np. talerz, ramię, pokrywa)?
    talerz, ramię, podwozie
  • REKLAMA
  • #2 21791729
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    Zapytaj na forum: Unitra.Klub.
    Mam Fonica. Talerz malowany farbą piecową.
  • REKLAMA
  • #3 21791868
    ryukendensan
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Czy kiedykolwiek pracowałeś w jakiejś firmie?
  • REKLAMA
  • #4 21791876
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    Z przykrością - nie mogę odp. Ustawa o ochronie danych osobowych!
  • REKLAMA
  • #5 21791880
    ryukendensan
    Poziom 2  
    Posty: 4
    OK, rozumiem.
    Dziękujemy za rekomendację! Zapytałem tam, odpowiedź była taka sama - farba piecowa.
  • #6 21889700
    ryukendensan
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Od mniej więcej wczoraj nie mogę się zalogować do "UnitraKlub" - pojawia się napis „Just a moment...", i tyle. Czy tak jest w przypadku wszystkich?
REKLAMA