Cześć, mam system Patrol System + BioSys, tagi EM4100 125 kHz (biała pastylka coin). Klon na T5577/EM4305 z X7 czyta się słabo/nieczyta. Czy ktoś ma działający patent na stabilny klon (Proxmark tuning? inny tag?) – czy tylko oryginał ukrywać

AI: Jakiego dokładnie sprzętu i oprogramowania używasz do klonowania tych tagów (np. model klonera, wersja firmware, używane komendy)?
XiXEI X7
AI: Czy testowałeś różne typy tagów T5577/EM4305 (np. od innych producentów) albo różne ustawienia podczas klonowania? Jeśli tak, to jakie i z jakim skutkiem?
Testowałem oba.
AI: Jakiego dokładnie sprzętu i oprogramowania używasz do klonowania tych tagów (np. model klonera, wersja firmware, używane komendy)?
XiXEI X7
AI: Czy testowałeś różne typy tagów T5577/EM4305 (np. od innych producentów) albo różne ustawienia podczas klonowania? Jeśli tak, to jakie i z jakim skutkiem?
Testowałem oba.