Witam
Mam ciekawy przypadek telefonu. W N3330 jak włożę baterię od razu pojawia się wskaźnik ładowania baterii i napis Ładuję, chociaż ładowarka jest nie podłączona. Czy ktoś miał już taki przypadek??
Mam ciekawy przypadek telefonu. W N3330 jak włożę baterię od razu pojawia się wskaźnik ładowania baterii i napis Ładuję, chociaż ładowarka jest nie podłączona. Czy ktoś miał już taki przypadek??