Telewizor LCD Samsung UE26D4003BW
Po włączeniu do sieci zapala się dioda standbye.Za chwile następuje 5 podwójnych mignięć diody(2 razy bardzo szybko)i to powtarza się 5 razy.Na chwile dioda STB-pali się i powtarza się tak cały czas
Czy ktoś miał podobny przypadek.Mam niby serwisówkę tego Tv.Zamiast schematów zdjęcia płytek.Gdzie tak mniej więcej szukać usterki.Nie mam pilota ,a w TV brak przycisków do manualnego włączenia
Po włączeniu do sieci zapala się dioda standbye.Za chwile następuje 5 podwójnych mignięć diody(2 razy bardzo szybko)i to powtarza się 5 razy.Na chwile dioda STB-pali się i powtarza się tak cały czas
Czy ktoś miał podobny przypadek.Mam niby serwisówkę tego Tv.Zamiast schematów zdjęcia płytek.Gdzie tak mniej więcej szukać usterki.Nie mam pilota ,a w TV brak przycisków do manualnego włączenia