witam, mam skodę fabie i od pewnego czasu wiatrak od nawiewu chodzi tak jakby o coś wadził. Czy możecie mi pomóc jak tam się dostać najszybciej i bezboleśnie .
Witam
W Fabii jest filtr kabinowy.Czy wymieniałeś go kiedykolwiek?Jeżeli nie to należy go wyciągnąć a można się do niego dostać od strony pasażera nad nogami po lewej stronie jest umieszczony.Trzeba przesunąć do siebie dwie zasuwki a następnie wyciągnąć całą ramkę w dół wraz z filtrem i włączyć wentylator na max powinny zostać wydmuchane zanieczyszczenia liście itp. może to pomoże.Jeżeli nie to trzeba zdemontować osłonę nad nogami pasażera oraz schowek ten przed pasażerem a nastepnie i tu zależy jaką masz wersje z klimą czy bez aby się dostać do wentylatora.