logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak dostać się do dmuchawy w Skodzie Fabia? Dziwne dźwięki z nawiewu

santos25 23 Gru 2005 19:58 2402 2
REKLAMA
  • #1 2110251
    santos25
    Poziom 11  
    Posty: 69
    Ocena: 9
    witam, mam skodę fabie i od pewnego czasu wiatrak od nawiewu chodzi tak jakby o coś wadził. Czy możecie mi pomóc jak tam się dostać najszybciej i bezboleśnie :).
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 2112217
    T/J
    Poziom 21  
    Posty: 356
    Pomógł: 39
    Ocena: 136
    Witam
    W Fabii jest filtr kabinowy.Czy wymieniałeś go kiedykolwiek?Jeżeli nie to należy go wyciągnąć a można się do niego dostać od strony pasażera nad nogami po lewej stronie jest umieszczony.Trzeba przesunąć do siebie dwie zasuwki a następnie wyciągnąć całą ramkę w dół wraz z filtrem i włączyć wentylator na max powinny zostać wydmuchane zanieczyszczenia liście itp. może to pomoże.Jeżeli nie to trzeba zdemontować osłonę nad nogami pasażera oraz schowek ten przed pasażerem a nastepnie i tu zależy jaką masz wersje z klimą czy bez aby się dostać do wentylatora.

    Pozdrawiam i Życzę Wesołych Świąt
  • #3 2266823
    santos25
    Poziom 11  
    Posty: 69
    Ocena: 9
    Dzięki za pomoc. Rozebrałem i wyczyściłem.
REKLAMA