Dzień dobry.
Czy ktoś miał podobną sytuację albo wie, jak rozwiązać taki problem z umową z PGE?
Jestem jedynym właścicielem mieszkania w bloku z podpisaną umową na energię z PGE. Mieszkanie miałem przepisane notarialnie od rodziców wiele lat temu. Rodzice rozwiedli się i nie mam kontaktu z ojcem. Ojciec samodzielnie widnieje na umowie z PGE. Jak mogę utworzyć nową umowę na siebie z PGE? Rachunki za prąd regularnie opłacam. Czy mogą istnieć dwie umowy na to samo mieszkanie? A może lepiej, żebym przestał opłacać rachunki, żeby PGE rozwiązało umowę i wtedy zawrzeć nową umowę na siebie? Proszę o poradę, pozdrawiam
Czy ktoś miał podobną sytuację albo wie, jak rozwiązać taki problem z umową z PGE?
Jestem jedynym właścicielem mieszkania w bloku z podpisaną umową na energię z PGE. Mieszkanie miałem przepisane notarialnie od rodziców wiele lat temu. Rodzice rozwiedli się i nie mam kontaktu z ojcem. Ojciec samodzielnie widnieje na umowie z PGE. Jak mogę utworzyć nową umowę na siebie z PGE? Rachunki za prąd regularnie opłacam. Czy mogą istnieć dwie umowy na to samo mieszkanie? A może lepiej, żebym przestał opłacać rachunki, żeby PGE rozwiązało umowę i wtedy zawrzeć nową umowę na siebie? Proszę o poradę, pozdrawiam