Jaka drukarka do okazjonalnego drukowania do 300 zł, jest coś godnego uwagi?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsanfran napisał:Znacznie taniej da się kupić z drugiej ręki czy drukarki poleasingowe, także z gwarancją. Polecam na przykład niezawodną Ricoch SP112, Brother HL-1110E albo HL-1222WE, niektóre modele Lexmark czy Samsung. Natomiast HP (szczególnie nowsze) chyba lepiej omijać. Na tonerach też można sporo zaoszczędzić kupując regenerowane, zamienniki, itp. Jedno jest pewne - do okazjonalnego drukowania tylko laser mono. Każdy atrament to proszenie się problemy z zasychaniem głowic i ciągła wymiana tuszy. Zresztą przy sporadycznym użytkowaniu warto rozważyć wydruki zlecone, na przykład w jakimkolwiek punkcie kopiowania. Może wyjdzie taniej a może podobnie? Ale za to miejsca w domu będzie na pewno więcejW marketach internetowych ceny monochromatycznych laserów zaczynają się od nieco ponad 3 stów.