Witam, mam problem z MAN-em TGL 12.240. Sypały błędy na zawór główny hamulca. Auto straciło hamulce i stopy z tyłu. Zawór został wymieniony. Pomogło.
Natomiast pojawił się nowy błąd EBS 03241-03. Auto nie hamuje tylną osią. Modulator wymieniony. Dalej jest to samo. Czujniki ABS podmienione, wartości są dobre. Jakieś podpowiedzi? Wszystko pali się na czerwono oraz wyskakuje błąd EBS 03241-03.
Natomiast pojawił się nowy błąd EBS 03241-03. Auto nie hamuje tylną osią. Modulator wymieniony. Dalej jest to samo. Czujniki ABS podmienione, wartości są dobre. Jakieś podpowiedzi? Wszystko pali się na czerwono oraz wyskakuje błąd EBS 03241-03.