Witam, posiadam stary paleciak. Rozkręcałem siłownik, aby wymienić wszystkie uszczelniacze. Pomógł mi temat z strony, abym wyciągnął tłok ze środka (trzeba było do góry nogami go wyciągać). Natomiast jak go włożyć? https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2449328.html
Natomiast jak ten tłok włożyć? Dodam, że na tłoku są tak, jakby dwa półpierścienie metalowe
Natomiast jak ten tłok włożyć? Dodam, że na tłoku są tak, jakby dwa półpierścienie metalowe