Ford Transit 2.0 Ecoblue, niskie ciśnienie paliwa HP, nie odpala.
Witam wszystkich. Walczę obecnie z Fordem (2.0, mokry pasek), który ma niskie ciśnienie paliwa po stronie HP. Low pressure fuel jest OK, jednak wysokie dobija zaledwie do 20-40 bar. Mam podejrzenie odnośnie pompy HP lub sterującej elektryki. Pompa HP ma solenoid na górze, idą do niego dwa przewody. Po przekręceniu kluczyka mam tam 3.5-3.7V. Czy nie jest to przypadkiem zawór odcinający paliwo? Jakie powinno być prawidłowe napięcie obsługujące ten element?
Witam wszystkich. Walczę obecnie z Fordem (2.0, mokry pasek), który ma niskie ciśnienie paliwa po stronie HP. Low pressure fuel jest OK, jednak wysokie dobija zaledwie do 20-40 bar. Mam podejrzenie odnośnie pompy HP lub sterującej elektryki. Pompa HP ma solenoid na górze, idą do niego dwa przewody. Po przekręceniu kluczyka mam tam 3.5-3.7V. Czy nie jest to przypadkiem zawór odcinający paliwo? Jakie powinno być prawidłowe napięcie obsługujące ten element?