Dzień dobry.
Zakupiłem sobie inwerter Anenji 4 kW z ładowaniem MPPT. Wcześniej miałem Easun 3 kW z PWM. Mam podłączone 3 panele równolegle, ale jak rozumiem do MPPT podłącza się w szeregu?
W falowniku wbudowany jest chyba moduł Wi-Fi, bo jest miejsce na wkręcenie antenki i producent antenę dokłada do zestawu.
Nigdzie w instrukcji nie ma jak włączyć Wi-Fi w tym inwerterze i jakiej aplikacji użyć.
Powiem szczerze, że przydało by się monitorowanie statusu naładowania aku oraz jakieś statystyki dzienne. Czy muszę coś dokupić żeby podłączyć inwerter z apką?
Zakupiłem sobie inwerter Anenji 4 kW z ładowaniem MPPT. Wcześniej miałem Easun 3 kW z PWM. Mam podłączone 3 panele równolegle, ale jak rozumiem do MPPT podłącza się w szeregu?
W falowniku wbudowany jest chyba moduł Wi-Fi, bo jest miejsce na wkręcenie antenki i producent antenę dokłada do zestawu.
Nigdzie w instrukcji nie ma jak włączyć Wi-Fi w tym inwerterze i jakiej aplikacji użyć.
Powiem szczerze, że przydało by się monitorowanie statusu naładowania aku oraz jakieś statystyki dzienne. Czy muszę coś dokupić żeby podłączyć inwerter z apką?