Witam, mam problem z ekspresem Franke A400. Mleko z wylewki leci, ale podgrzane a nie ma piany. System mleczny jest drożny. Podczas robienia piany, lekko piszczy w okolicach wylewki. Guma wylewki została wyczyszczona, ale nic to nie zmieniło.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam