Witam.
Chce samodzielnie zainstalować panele na dachu od strony południowej 6,5 kW jako ongrid i to zgłosić, żebym mógł ominąć elektryka i zezwolenia.
I wyczytałem ze nie moge montować większego inwertera niz instalacja? Chciałbym z 15kW Deye i do niego podlaczyc reszte paneli na zime jako offgrid z magazynem energi 28/32 kwh Tewaycell.
Panele jakie rozważam Panel Longi 640W LR7-72HVD-640M LONGI bifacial Paleta 36szt, chce glass glass
Co wy na to jak to ma sie do realnie falownik, moc i zezwolenia?
AI: Czy planujesz zgłosić instalację jako mikroinstalację do operatora sieci i podłączyć ją do sieci energetycznej, czy część instalacji (np. offgrid) ma działać całkowicie niezależnie od sieci?
Czesc niezaleznie zgloszenie na 6,5
AI: Masz uprawnienia SEP lub inne kwalifikacje wymagane do samodzielnego montażu i zgłoszenia instalacji PV, czy liczysz na możliwość obejścia tych wymagań?
Obejscie
Chce samodzielnie zainstalować panele na dachu od strony południowej 6,5 kW jako ongrid i to zgłosić, żebym mógł ominąć elektryka i zezwolenia.
I wyczytałem ze nie moge montować większego inwertera niz instalacja? Chciałbym z 15kW Deye i do niego podlaczyc reszte paneli na zime jako offgrid z magazynem energi 28/32 kwh Tewaycell.
Panele jakie rozważam Panel Longi 640W LR7-72HVD-640M LONGI bifacial Paleta 36szt, chce glass glass
Co wy na to jak to ma sie do realnie falownik, moc i zezwolenia?
AI: Czy planujesz zgłosić instalację jako mikroinstalację do operatora sieci i podłączyć ją do sieci energetycznej, czy część instalacji (np. offgrid) ma działać całkowicie niezależnie od sieci?
Czesc niezaleznie zgloszenie na 6,5
AI: Masz uprawnienia SEP lub inne kwalifikacje wymagane do samodzielnego montażu i zgłoszenia instalacji PV, czy liczysz na możliwość obejścia tych wymagań?
Obejscie