Witam, chcę zmodernizować instalację pod aktualne warunki net billing.
Od dwóch lat mam inwerter Growatt 3,68 kW i tyle samo paneli fotowoltaicznych. Przyłącze OSD to jedna faza 5,5 kW.
Chcę dokupić inwerter off-grid 4 kW + 4 kWp paneli i magazyn energii 14,33 kWh.
Czy w ten sposób ta instalacja będzie legalna bez dodatkowego zgłoszenia, bo wiadomo, że taka moc nie przejdzie na jednofazowej instalacji.
Od dwóch lat mam inwerter Growatt 3,68 kW i tyle samo paneli fotowoltaicznych. Przyłącze OSD to jedna faza 5,5 kW.
Chcę dokupić inwerter off-grid 4 kW + 4 kWp paneli i magazyn energii 14,33 kWh.
Czy w ten sposób ta instalacja będzie legalna bez dodatkowego zgłoszenia, bo wiadomo, że taka moc nie przejdzie na jednofazowej instalacji.