Witam, chciałbym się zapytać, co należy zrobić z tym, że ciągle kapie mi woda z tej czerwonej zaślepki, co zaznaczyłem na zdjęciu. Bojler jest nieużywany od lat. Czy wystarczy ją wymienić, zmniejszyć ciśnienie wody w domu, czy wezwać fachowca i mu zapłacić za minutę roboty, czy to może poważna usterka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.