#1 21847621 24 Lut 2026 17:24 vodo1 vodo1 Poziom 8 Posty: 251 Pomógł: 3 Ocena: 33 Autor tematu Post #1 21847621 24 Lut 2026 17:24 Jakiej mocy zastosować elekryzator na sarny? Najlepiej nie za miliony.Mam założony 0,8j ale wydaje się za słaby.
#2 21847656 24 Lut 2026 18:16 jozefg jozefg VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 5957 Pomógł: 197 Ocena: 741 Pomocny post? (0) Post #2 21847656 24 Lut 2026 18:16 Chyba troszkę za mały. Jeżeli możesz to podnieś do 3J
#3 21847660 24 Lut 2026 18:21 vodo1 vodo1 Poziom 8 Posty: 251 Pomógł: 3 Ocena: 33 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 21847660 24 Lut 2026 18:21 Chyba nie, to elektryzer agri 0.8j . Podejrzewam że te mocniejsze inną elektronikę mają w środku