Witam, mam prośbę do kogoś z Państwa: czy byłby ktoś w stanie przekształcić mi plik z Sprint-Layout na Gerbery czy jakoś tak? Jestem w temacie totalnie zielony i nie wiem, jak to działa, a płytkę bym wytrawił sobie samemu, ale potrzebuję wydrukować to, a bez licencji Sprinta się nie da. Aby wykonać jedną płytkę nie opłacałoby mi się za bardzo wykupywać licencji za ok. 200 zł
AI: Potrzebujesz wszystkie standardowe warstwy Gerber (np. ścieżki, soldermask, opis), czy wystarczy Ci tylko podstawowa warstwa do wytrawienia?
Potrzebuję tak naprawdę tylko ścieżek.
AI: Potrzebujesz wszystkie standardowe warstwy Gerber (np. ścieżki, soldermask, opis), czy wystarczy Ci tylko podstawowa warstwa do wytrawienia?
Potrzebuję tak naprawdę tylko ścieżek.