Cześć,
mam problem z konsolą Sony PlayStation 5 Digital Slim:
Kod producenta: CFI-2116
Nowa konsola była kupiona na święta Bożego Narodzenia dla dzieci, ale po 2 miesiącach pojawił się problem, że konsola wyłącza się sama po ok. 35-40 minutach użytkowania po pierwszym uruchomieniu danego dnia. Jak uruchomię ją drugi raz, to potem może działać nawet kilka godzin i nic się nie dzieje. To wyłączenie wygląda tak, jakby nagle jej odcięło prąd, ale generalnie od razu można ją włączyć ponownie (dodatkowo inne sprzęty, które są podłączone do tej samej listwy, nie wyłączają się, więc to raczej coś z samą konsolą jest nie tak). Nie była użytkowana często, bo 1 raz albo 2 razy na tydzień (dzieci grają tylko w weekendy po ok. 1-2 h dziennie), nikt poza nimi nie korzystał z konsoli. Konsola stoi na osobnej szafce obok telewizora, przepływ powietrza nie jest niczym zablokowany. Z takich dodatkowych informacji to konsola miała dołożony moduł z dyskiem na płyty.
Sprzęt oddam na gwarancję, ale ciekawi mnie, co się mogło zepsuć w tej konsoli. Chyba że ktoś z Was ma pomysł, co może być powodem wyłączania się konsoli i wcale nie wymaga to skorzystania z gwarancji?
mam problem z konsolą Sony PlayStation 5 Digital Slim:
Kod producenta: CFI-2116
Nowa konsola była kupiona na święta Bożego Narodzenia dla dzieci, ale po 2 miesiącach pojawił się problem, że konsola wyłącza się sama po ok. 35-40 minutach użytkowania po pierwszym uruchomieniu danego dnia. Jak uruchomię ją drugi raz, to potem może działać nawet kilka godzin i nic się nie dzieje. To wyłączenie wygląda tak, jakby nagle jej odcięło prąd, ale generalnie od razu można ją włączyć ponownie (dodatkowo inne sprzęty, które są podłączone do tej samej listwy, nie wyłączają się, więc to raczej coś z samą konsolą jest nie tak). Nie była użytkowana często, bo 1 raz albo 2 razy na tydzień (dzieci grają tylko w weekendy po ok. 1-2 h dziennie), nikt poza nimi nie korzystał z konsoli. Konsola stoi na osobnej szafce obok telewizora, przepływ powietrza nie jest niczym zablokowany. Z takich dodatkowych informacji to konsola miała dołożony moduł z dyskiem na płyty.
Sprzęt oddam na gwarancję, ale ciekawi mnie, co się mogło zepsuć w tej konsoli. Chyba że ktoś z Was ma pomysł, co może być powodem wyłączania się konsoli i wcale nie wymaga to skorzystania z gwarancji?