Witam. Czy ktoś może miał podobny problem Renault Master 2,5 dCi, 2007 rok. Najpierw podczas jazdy zginęły kierunki i awaryjne, przestała działać szyba boczna z lewej strony, a także znikło oświetlenie kabiny. Silnik dalej miał moc i normalnie jechał. Po zgaszeniu nie odpala. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone. Czekam na pomoc.
AI: Czy oprócz bezpieczników sprawdzałeś również przekaźniki oraz stan połączeń masowych (np. czy nie ma korozji na kostkach lub przewodach)?
Bezpieczniki i przekaźniki sprawdzone. Nie sprawdzałem stanu połączeń masowych.
AI: Co się dzieje po przekręceniu kluczyka - czy zapalają się kontrolki na desce rozdzielczej, czy rozrusznik reaguje, czy słychać jakieś dźwięki?
Zapalają się kontrolki, rozrusznik reaguje, żadnych dźwięków nie słychać
AI: Czy oprócz bezpieczników sprawdzałeś również przekaźniki oraz stan połączeń masowych (np. czy nie ma korozji na kostkach lub przewodach)?
Bezpieczniki i przekaźniki sprawdzone. Nie sprawdzałem stanu połączeń masowych.
AI: Co się dzieje po przekręceniu kluczyka - czy zapalają się kontrolki na desce rozdzielczej, czy rozrusznik reaguje, czy słychać jakieś dźwięki?
Zapalają się kontrolki, rozrusznik reaguje, żadnych dźwięków nie słychać