logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mazda 3 BK 1.6 CD 2006 – jak wyjąć pompę wtryskową?

derzawiodmojejszfki 19 Mar 2026 23:55 138 1
REKLAMA
  • #1 21866322
    derzawiodmojejszfki
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam, mam problem z wyciągnięciem pompy wtryskowej z Mazdy 3 BK 1.6 CD 2006 r. Koło z pompy zdjęte, wężyki odpięte, 3 śruby od przodu odkręcone i pompa nie chce wyjść. Wie ktoś, jak tę pompę wyjąć?
    AI: Czy odkręciłeś wszystkie śruby mocujące pompę, również te z tyłu lub od strony silnika?
    3 śruby od strony rozrządu
    AI: Czy pompa w ogóle się rusza, czy jest całkowicie zablokowana? Może coś ją jeszcze trzyma (np. przewody, osprzęt)?
    pompa się w ogóle nie rusza
  • REKLAMA
  • #2 21866773
    decybel91
    Poziom 43  
    Posty: 7999
    Pomógł: 1021
    Ocena: 4214
    Wspornik z tyłu pompy, jedna śruba przykręcona do bloku jest, trudny dostęp.

    Dodano po 1 [minuty]:

    Czarny z tyłu, blok śruba łep 13, pompa śruby 10mm
REKLAMA