Skoda Octavia I 1.9 TDI 66kw. AHL hatchback. Zamek centralny próbuje cyklicznie co 4-5 sek zamknąć bądź otworzyć auto, nie jestem w stanie powiedzieć co. Próbując zamknąć szybę kierowcy bądź pasażera odzywa się zamek centralny, to samo przy próbie regulacji lusterek. I teraz najlepsze, odłączyłem moduł komfortu i od razu nad nim zainstalowany nie fabryczny alarm ( jakiś tam CAN) i nadal zamek cyklicznie pracuje. Żeby centralny się wyłączył odpinam sterowanie lusterek, bądź zamek drzwi kierowcy bądź moduł drzwi kierowcy. W module komfort błąd zamka drzwi kierowcy - za niskie napięcie zasilające. Przewody w przelotach drzwi ok. Jakim cudem odzywa się zamek centralny jak mam odłączony moduł komfortu? Przy okazji nie mogę zamknąć szyby kierowcy. Dziękuję.
Dodano po 1 [minuty]:
Wtyczki w bagażniku po lewej stronie suche.
Dodano po 6 [minuty]:
Oczywiście szyby kierowcy nie mogę zamknąć na podłączonym module komfort.
Dodano po 26 [minuty]:
Dodano po 56 [sekundy]:
Sygnał na otwarcie daje zamek. Tak samo zachowuje się zamek pasażera, tylne są cicho.
Dodano po 1 [minuty]:
Wtyczki w bagażniku po lewej stronie suche.
Dodano po 6 [minuty]:
Oczywiście szyby kierowcy nie mogę zamknąć na podłączonym module komfort.
Dodano po 26 [minuty]:
Dodano po 56 [sekundy]:
Sygnał na otwarcie daje zamek. Tak samo zachowuje się zamek pasażera, tylne są cicho.