Witam
posiadam telewizor Toshiba 43QA4263DG, córka zaczęła pobierać na dysk bajki i zapełniła pamięć. Po włączeniu pojawia się słynny komunikat z ikoną dysku " kończy się pamięć". Po uruchomieniu menu Androida pojawia się i znika - miga na przemian z czarnym ekranem. Próby wejścia w hard reset z przycisku pod telewizorem nie skutkują (jest tylko jeden przycisk), włączenie Androida w trybie awaryjnym poprzez przytrzymanie przycisku OK na pilocie też nie pomaga (wskakuje w tryb awaryjny, ale miga i brak sterowania), zmiana wejścia na np. HDMI, żeby wejść w menu, też sprawdzone. Od jakiegoś tygodnia z nim walczę, przejrzałem wszystkie fora nasze polskie i zagraniczne, jedyne, co mi przychodzi do głowy, to wrzucić nowy firmware poprzez USB, ale na stronie Toshiby nie ma dostępnych plików do pobrania.
Dodam jeszcze, że po chwili "działania" normalnie włącza się wygaszacz ekranu, po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku na pilocie migawka powraca.
Ma może ktoś jakieś pomysły?
AI: Czy telewizor daje się choć na kilka-kilkanaście sekund normalnie obsłużyć - tzn. wejść w Ustawienia/Pamięć, listę aplikacji albo menedżer plików i coś usunąć, czy miga od razu po starcie i nie da się nic kliknąć?
Różne opcje są dostępne po naciśnięciu kilka razy tego samego klawisza, ale w ułamku sekundy te opcje znikają
AI: Możesz podać dokładne dane z tabliczki znamionowej/naklejki (pełny model, ewentualnie chassis/MB, wersję softu jeśli jest) oraz napisać, czy próbowałeś już procedury recovery/aktualizacji z USB według jakiejś konkretnej instrukcji?
Zdjęcia z tabliczki są w załączniku, wszystkie próby recovery, reset factory, włączenia ustawień i wejścia w menu wypróbowane - zawiodły
posiadam telewizor Toshiba 43QA4263DG, córka zaczęła pobierać na dysk bajki i zapełniła pamięć. Po włączeniu pojawia się słynny komunikat z ikoną dysku " kończy się pamięć". Po uruchomieniu menu Androida pojawia się i znika - miga na przemian z czarnym ekranem. Próby wejścia w hard reset z przycisku pod telewizorem nie skutkują (jest tylko jeden przycisk), włączenie Androida w trybie awaryjnym poprzez przytrzymanie przycisku OK na pilocie też nie pomaga (wskakuje w tryb awaryjny, ale miga i brak sterowania), zmiana wejścia na np. HDMI, żeby wejść w menu, też sprawdzone. Od jakiegoś tygodnia z nim walczę, przejrzałem wszystkie fora nasze polskie i zagraniczne, jedyne, co mi przychodzi do głowy, to wrzucić nowy firmware poprzez USB, ale na stronie Toshiby nie ma dostępnych plików do pobrania.
Dodam jeszcze, że po chwili "działania" normalnie włącza się wygaszacz ekranu, po naciśnięciu jakiegokolwiek przycisku na pilocie migawka powraca.
Ma może ktoś jakieś pomysły?
AI: Czy telewizor daje się choć na kilka-kilkanaście sekund normalnie obsłużyć - tzn. wejść w Ustawienia/Pamięć, listę aplikacji albo menedżer plików i coś usunąć, czy miga od razu po starcie i nie da się nic kliknąć?
Różne opcje są dostępne po naciśnięciu kilka razy tego samego klawisza, ale w ułamku sekundy te opcje znikają
AI: Możesz podać dokładne dane z tabliczki znamionowej/naklejki (pełny model, ewentualnie chassis/MB, wersję softu jeśli jest) oraz napisać, czy próbowałeś już procedury recovery/aktualizacji z USB według jakiejś konkretnej instrukcji?
Zdjęcia z tabliczki są w załączniku, wszystkie próby recovery, reset factory, włączenia ustawień i wejścia w menu wypróbowane - zawiodły