Witam!!!
Mam kartę graficzną GeForce 6200 na procku NV44. Jak wiadomo w nim nie da się oblokować potoków bo ich tam poprostu nie ma. Ale może są jeszcze jakieś dodatkowe funkcje które są fabrycznie zablokowane a które można odblokować? Jak ktoś zna takie i wie jak je odblokować to proszę o posty. Z góry dziękuję!
Mam kartę graficzną GeForce 6200 na procku NV44. Jak wiadomo w nim nie da się oblokować potoków bo ich tam poprostu nie ma. Ale może są jeszcze jakieś dodatkowe funkcje które są fabrycznie zablokowane a które można odblokować? Jak ktoś zna takie i wie jak je odblokować to proszę o posty. Z góry dziękuję!