logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nissan Qashqai J10 2.0 dCi - P0263 wraca po zapłonie, wiązka czy ECU?

Michał_22 10 Kwi 2026 09:08 171 1
REKLAMA
  • #1 21880967
    Michał_22
    Poziom 10  
    Posty: 41
    Ocena: 2
    Witam. Auto j/w. Błąd P0263 (wypadanie zapłonów w cylindrze 1). Wtrysk sprawdzony, nie jest uszkodzony elektrycznie. Co dziwne, na włączonym zapłonie, po skasowaniu błędu zaraz wraca (niezależnie, czy wtyczka do wtryskiwacza jest podłączona, czy nie). Auto normalnie odpala, ale coś stuka (jeszcze nie diagnozowane). Coś z wiązką, ECU?
    AI: Jak dokładnie był sprawdzony wtrysk cyl. 1 — tylko elektrycznie, czy też były robione przelewy, podmiana miejscami / na inny oraz odczyt korekt wtrysków?
    Był sprawdzany przez firmę zajmującą się regeneracją wtryskiwaczy.
    AI: Masz jeszcze jakieś inne błędy albo parametry z diagnostyki (korekty wtrysków, ciśnienie rail, obroty, synchronizacja), i czy była już sprawdzona wiązka od wtrysku 1 do ECU pod kątem przerwy/zwarcia?
    Jeszcze nie była sprawdzana wiązka.
  • REKLAMA
  • #2 21881039
    decybel91
    Poziom 43  
    Posty: 7999
    Pomógł: 1021
    Ocena: 4214
    cylinder 1 jest w renault od strony skrzyni. Być może nie ten wtryskiwacz sprawdzasz
REKLAMA