Witam. Auto j/w. Błąd P0263 (wypadanie zapłonów w cylindrze 1). Wtrysk sprawdzony, nie jest uszkodzony elektrycznie. Co dziwne, na włączonym zapłonie, po skasowaniu błędu zaraz wraca (niezależnie, czy wtyczka do wtryskiwacza jest podłączona, czy nie). Auto normalnie odpala, ale coś stuka (jeszcze nie diagnozowane). Coś z wiązką, ECU?
AI: Jak dokładnie był sprawdzony wtrysk cyl. 1 — tylko elektrycznie, czy też były robione przelewy, podmiana miejscami / na inny oraz odczyt korekt wtrysków?
Był sprawdzany przez firmę zajmującą się regeneracją wtryskiwaczy.
AI: Masz jeszcze jakieś inne błędy albo parametry z diagnostyki (korekty wtrysków, ciśnienie rail, obroty, synchronizacja), i czy była już sprawdzona wiązka od wtrysku 1 do ECU pod kątem przerwy/zwarcia?
Jeszcze nie była sprawdzana wiązka.
AI: Jak dokładnie był sprawdzony wtrysk cyl. 1 — tylko elektrycznie, czy też były robione przelewy, podmiana miejscami / na inny oraz odczyt korekt wtrysków?
Był sprawdzany przez firmę zajmującą się regeneracją wtryskiwaczy.
AI: Masz jeszcze jakieś inne błędy albo parametry z diagnostyki (korekty wtrysków, ciśnienie rail, obroty, synchronizacja), i czy była już sprawdzona wiązka od wtrysku 1 do ECU pod kątem przerwy/zwarcia?
Jeszcze nie była sprawdzana wiązka.