logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Peugeot 206 1.1 2000: wskaźnik temp. 60°C na zimnym, czujnik czy BSI?

cyborg39 21 Kwi 2026 21:46 402 16
  • #1 21888372
    cyborg39
    Poziom 29  
    Posty: 2127
    Pomógł: 105
    Ocena: 542
    Peugeot 206, silnik 1,1, rocznik 2000. Od momentu zakupu wskazówka temperatury płynu chłodzącego pokazuje na zimnym silniku ok 60 stopni. Podczas rozgrzewania silnika wędruje na ponad 110 stopni, ale temperatura płynu jest w normie. Po odpięciu czujnika temperatury na próbę, wskazówka idzie na max w górę i zmienia się pracą silnika. Dziś zakupiłem nowy czujnik temperatury, po podpięciu go do wtyczki wskazanie temperatury identyczne jak ma starym czujniku. Gdzie szukać problemu? Czy są może różne typy tego czujnika? Czy może problem jest w BSI?
  • #2 21888478
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    cyborg39 napisał:
    temperatury płynu chłodzącego pokazuje na zimnym silniku ok 60 stopni.

    cyborg39 napisał:
    zakupiłem nowy czujnik temperatury,

    Jeżeli czujnik jest nowy/sprawny, to znacznie ułatwia dalszą diagnostykę.
    1. Dokonujemy pomiaru, napięcia referencyjnego z BSI. Ma wynosić ok. 5 V.
    2. Dokonujemy pomiaru wartości rezystancji na zimnym. Podpinamy o 25% wartsości opornik większy niż pomierzony sygnał i o 25% mniejszy, niż pomierzony sygnał. Po zaobserwowanych wskazaniach, łatwo ustalić, gdzie zlokalizowane jest żródlo problemu ( np. zaśniedziałe przewody, złącza, konektory itd.).
    Ze wzrostem temperatury oporność czujnika maleje.
    Stare zapleśniałe złącza, przewody generują dodatkowy zbędny opór!
  • #3 21888483
    ALIBABA I
    Poziom 33  
    Posty: 2593
    Pomógł: 220
    Ocena: 533
    Adam Walko napisał:
    Podpinamy o 25% wartsości opornik większy niż pomierzony sygnał i o 25% mniejszy, niż pomierzony sygnał.
    Ja w takich i podobnych przypadkach podpinam potencjometr o zbliżonej oporności mogę wtedy nim pokręcać i obserwować wskazania.
  • #4 21888494
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    ALIBABA I napisał:
    podpinam potencjomet

    Jest drogi, Jak pracuje się zawodowo - wygoda.
    jak na jen raz, to szkoda drobnych!
  • #5 21888532
    wrobeleczek
    Poziom 16  
    Posty: 105
    Pomógł: 17
    Ocena: 32
    A moim zdaniem jest po prostu przestawiona wskazówka w tym wskaźniku temperatury. Trzeba wyjąć licznik i przestawić wskazówkę na właściwą pozycję.
  • #6 21888547
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12737
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3391
    @wrobeleczek Całkowicie się zgadzam, a źle założona bo ktoś grzebał w zegarach. Norma.
  • #7 21888611
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    Aleksander_01 napisał:
    źle założona bo ktoś grzebał w zegarach

    Mogło tak być, jak "korygował " np. stan licznika.
    Na początek sprawdzić w CEPIKu?
  • #8 21889046
    autodiag.mg

    Poziom 21  
    Posty: 406
    Pomógł: 32
    Ocena: 131
    Peugeot 206 ma wadliwe silniczki w zegarach. Często padają. Nie musi to oznaczać grzebania.
    Btw, zobacz sobie na ceny tych silniczków. Doznasz szoku :)
    Konto firmowe:
    AUTODIAG
    Skłodowskiej 91E, Lubin, 59-300 | Strona WWW: https://elektronik.lubin.pl
  • #9 21889093
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    autodiag.mg napisał:
    ceny tych silniczków.

    Obejrzałem oferty dziesiątków używanych liczników. Przedział cenowy od 100 do 250 zł. Raczej z butów, mnie nie wyrwało!
    Zależy jakie "silniczki" autor miał na myśli?
    Wskaźnik montowany w tym roczniku, to zwykły wychyłowy, wskazówkowy ustrój, który mocniej wychyla wskazówkę, wraz z obniżaniem rezystancji z czujnika.
    Może być, taka sytuacja, że on jest uszkodzony. Dlatego prosiłem, aby to sprawdzić, na samym początku.
  • #10 21889136
    autodiag.mg

    Poziom 21  
    Posty: 406
    Pomógł: 32
    Ocena: 131
    Napisałem niezrozumiale? Widać że nie znasz tematu.
    Kup używany licznik za 200zł. Będzie pewnie tak samo zepsuty jak u autora tematu 😃😃😃
    Konto firmowe:
    AUTODIAG
    Skłodowskiej 91E, Lubin, 59-300 | Strona WWW: https://elektronik.lubin.pl
  • #11 21889148
    Adam Walko
    Poziom 35  
    Posty: 2594
    Pomógł: 212
    Ocena: 442
    autodiag.mg napisał:
    Kup używany licznik za 200zł. Będzie pewnie tak samo zepsuty jak u autora tematu

    Zepsuty to może być w kupionym liczniku - wskaźnik temp. wody! Bo ewentualnie on może być potencjalnie potrzebny!
    Zawsze można ustalić gwarancję rozruchową.
    A na temat znawstwa - do dobitnie piszesz jakieś dziwne rzeczy?
  • #12 21889187
    James596
    Poziom 29  
    Posty: 1839
    Pomógł: 139
    Ocena: 531
    Przecież w 206 padają zębatki wskaźników i używane zegary będą z dużym prawdopodobieństwem tak samo uszkodzone.
  • #13 21889270
    autodiag.mg

    Poziom 21  
    Posty: 406
    Pomógł: 32
    Ocena: 131
    Ale kolega Adam wie lepiej 🤪

    Poza konkursem. Co ma BSI do wskaźnika temperatury cieczy? Nic! 😃
    Konto firmowe:
    AUTODIAG
    Skłodowskiej 91E, Lubin, 59-300 | Strona WWW: https://elektronik.lubin.pl
  • #14 21889294
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12737
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3391
    Fajne porady, a nie lepiej od razu wymienić samochód ?
    Najpierw to wykalibrować wskaźnik temp cieczy.
  • #15 21889366
    autodiag.mg

    Poziom 21  
    Posty: 406
    Pomógł: 32
    Ocena: 131
    Aleksander_01 napisał:
    Fajne porady, a nie lepiej od razu wymienić samochód ?
    Najpierw to wykalibrować wskaźnik temp cieczy.


    Od 25 lat naprawiam samochody, i jeszcze o takiej procedurze w takim samochodzie nie słyszałem.

    Sami tu internetowi spece.
    Do autora - wyjmij i rozbierz zegary i wyślij dokładne zdjęcie silniczka od temperatury, tak żeby było widać zębatkę i ośkę.

    I tyle.


    Tutaj masz taki silniczek - cena duża bo to popularna usterka :) w aukcji napisane objawy :)


    Link
    Konto firmowe:
    AUTODIAG
    Skłodowskiej 91E, Lubin, 59-300 | Strona WWW: https://elektronik.lubin.pl
  • #16 21889399
    Aleksander_01
    Poziom 43  
    Posty: 12737
    Pomógł: 1157
    Ocena: 3391
    Wykalibrować wcale nie oznacza użycia jakiejs specjalnej procedury serwisowej. Ot zwyczajnie zdjąć wskazówkę, rozgrzać silnik do nominalnej temperatury (do właczenia się wentylatora) i odpowiednie zamontowanie wskazówki. Wyjęcie wskazówki w tych licznikach trzeba robić umiejętnie, inaczej rozwali się nam plastikowy mechanizm.
    Ta cena z tego linku to jakiś żart, ja akurat mam tych silniczków worek, ale gdybym nie miał to dzwonię na szrot i uszkodzone liczniki sprzedają po 10 -20 zł, a tam znajdziemy co najmniej ze dwa dobre lub więcej.
    @autodiag.mg Czytaj ze zrozumieniem, napisałem wyraźnie "najpierw" a wiadomo jak to nie pomoże to wymiana silniczka/licznika. Dwa to autor opisuje że silniczek podnosi wskazówkę wraz ze wzrostem temperatury, uszkodzony ma drgawki lub stoi w miejscu.
  • #17 21890394
    cyborg39
    Poziom 29  
    Posty: 2127
    Pomógł: 105
    Ocena: 542
    Dziękuję za wszystkie sugestie i porady. W wolnej chwili spróbuję zdjąć wskazówkę i ustawić ją w odpowiedniej pozycji. Kolego Aleksander_01, czy możesz coś podpowiedzieć w temacie jak umiejętnie zabrać się za tą czynność, żeby nie uszkodzić mechanizmu?

Podsumowanie tematu

✨ W Peugeot 206 1.1 z 2000 r. wskaźnik temperatury płynu chłodzącego pokazuje błędnie ok. 60°C na zimnym silniku i ponad 110°C po rozgrzaniu, mimo prawidłowej temperatury cieczy. Po odpięciu czujnika wskazówka idzie na maksimum, a wymiana czujnika nie zmienia objawu, co sugeruje sprawny czujnik i problem w instalacji lub samym zestawie wskaźników. W dyskusji wskazano na potrzebę pomiaru napięcia referencyjnego 5 V, sprawdzenia rezystancji czujnika oraz przewodów i złączy pod kątem zaśniedzenia i dodatkowego oporu. Pojawiła się też sugestia użycia potencjometru do symulacji czujnika. Ostatecznie większość odpowiedzi wskazuje na uszkodzony lub źle ustawiony wskaźnik temperatury w liczniku, ewentualnie wadliwy silniczek/ustroj wskaźnika lub przestawioną wskazówkę, a nie na BSI.
REKLAMA