Peugeot 206, silnik 1,1, rocznik 2000. Od momentu zakupu wskazówka temperatury płynu chłodzącego pokazuje na zimnym silniku ok 60 stopni. Podczas rozgrzewania silnika wędruje na ponad 110 stopni, ale temperatura płynu jest w normie. Po odpięciu czujnika temperatury na próbę, wskazówka idzie na max w górę i zmienia się pracą silnika. Dziś zakupiłem nowy czujnik temperatury, po podpięciu go do wtyczki wskazanie temperatury identyczne jak ma starym czujniku. Gdzie szukać problemu? Czy są może różne typy tego czujnika? Czy może problem jest w BSI?