Cześć. Ekspres do kawy Siemens EQ.7 Plus. Dokładny model TE716219RW/23. Jest jeszcze CTES30. W niedzielę zażyczył sobie płukania jednostki zaparzającej. Robiłem to wiele razy, ale tym razem coś poszło nie tak. Nie docisnąłem jednostki i w połowie procesu ekspres zablokował się. Po dociśnięciu i zasymulowaniu zamknięcia klapki ekspres wrócił na swoje miejsce, ale od tego momentu udaje, że robi kawę. Proces przebiega jak zwykle, ale z dysz nic nie leci. Nawet nie płucze. Wygląda, jakby wrzątek gdzieś w środku trafiał prosto do tacki z brudami. Co poszło nie tak. Uda się jeszcze uratować ten sprzęt?