Oto link
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78872124
niby ma 4x140 wat... nada sie ten spzredcik i warto go wziasc do napedziania kolumienek ktore własnie buduje? Głosniczki w nich to
STX 27-300 8ohm
ARP 150,
ARV 104
Zwrotnice do nich to produkj janbo (ten model specjalnie pod głosniki tesli) 160 W
Ila warto za niego dac i wogole czy bedzie odpowiedzni do napedzenia mego sprzeta?
Czy moze jest to beznadziejny wzmacniaczyk?
Pozdrawiam!
Nie używaj dużych liter w tytule. [h]
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78872124
niby ma 4x140 wat... nada sie ten spzredcik i warto go wziasc do napedziania kolumienek ktore własnie buduje? Głosniczki w nich to
STX 27-300 8ohm
ARP 150,
ARV 104
Zwrotnice do nich to produkj janbo (ten model specjalnie pod głosniki tesli) 160 W
Ila warto za niego dac i wogole czy bedzie odpowiedzni do napedzenia mego sprzeta?
Pozdrawiam!
Nie używaj dużych liter w tytule. [h]