Witam, padł mi tuner AM/FM w amplitunerze Onkyo TXSR-504-E a mianowicie w ogóle nie stroi stacji radiowych. Wstępnie pomierzyłem i wszystko jest niby ok. (zasilanie na tuner 9V jest). Jak odkręcę tuner od obudowy/ramy, to zaczyna stroić automatycznie, ale nie wstraja dalej żadnej stacji. Natomiast napięcie, pomiędzy obudową a chassis samej głowicy, jest około 7V. Naprawiał ktoś może taki przypadek?