Witam. Kupiłem telewizor Lg50LF652V u sprzedającego w domu sprawdziłem go był podłączony do dekodera Canal+ wszystko było ok obraz ładny , aplikacje Netflix Yutub działał . U siebie w domu podłączyłem antenę tv naziemnej , wyszukiwanie automatyczne znalazł wszystkie dostępne programy niby też wszystko ok, ale po chwili co jakiś czas na matrycy pojawiają się skaczące paski. Podłączyłem dekoder zewnętrzny dvbt2 przez hdmi wszystko ok obraz wyświetla się prawidłowo. Podłączyłem też przez hdmi swój dekoder polsat obraz też bez zastrzeżeń . Podłączałem kabel bezpośrednio do innego telewizora który obsługuje dvbt2 wszystko ok. O co chodzi