Witam.
Poszukuję schematu lub kogoś, kto posiada radiotelefon Zodiak 3206.
Radiotelefon nadaje, brak odbioru.
Wewnątrz znalazłem urwany kabelek z punktu P31.
Był w okolicach panelu z potencjometrami, tam znalazłem drugi koniec.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.