logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Radiotelefon Zodiak 3206 - brak odbioru, gdzie podłączyć urwany przewód z P31?

doktorek 10 Cze 2026 09:35 147 2
REKLAMA
  • #1 21918530
    doktorek
    Poziom 19  
    Posty: 497
    Pomógł: 18
    Ocena: 37
    Wnętrze radiotelefonu Zodiak P-3206 z odsłoniętą płytką PCB i wiązką przewodów
    Witam.
    Poszukuję schematu lub kogoś, kto posiada radiotelefon Zodiak 3206.
    Radiotelefon nadaje, brak odbioru.
    Wewnątrz znalazłem urwany kabelek z punktu P31.
    Był w okolicach panelu z potencjometrami, tam znalazłem drugi koniec.
    Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 21918592
    2N4427
    Poziom 20  
    Posty: 295
    Pomógł: 34
    Ocena: 142
    W sieci na scribd jest schemat radiotelefonu Zodiac P-3006. Google mówi różnie: że one różnią się pasmem - P-3206 to radiotelefon na pasmo 31 MHz (myślistwo w krajach nordyckich), a P-3006 to wersja na pasmo obywatelskie 27 MHz. W innym miejscu, że modulacją (P-3206 FM/P-3006 AM), a oba są na CB.

    Jest bardzo prawdopodobne, że będą mieć identyczny schemat części m.cz. Skoro oberwany przewód idzie w okolicę panelu czołowego, to prawdopodobnie możesz ustalić, gdzie ma być dołączony ten urwany przewód. Spróbuj sprawdzić, czy schemat P-3006 przypomina to, co masz na płytce.
  • #3 21918666
    doktorek
    Poziom 19  
    Posty: 497
    Pomógł: 18
    Ocena: 37
    Witam
    Niestety model 3006 w niczym nie pomógł.
    Nadal szukam.
    Pozdrawiam
REKLAMA