Witam, chciałbym nabyć program OPCOM z odpowiednim interfejsem, ale nie wiem co wybrać. Kupiłem kiedyś jakiś za 120 zł, padł przy pierwszym użyciu. Zależy mi aby było to plug & play, żebym nie musiał ściągać aktualizacji sterowników, stawiać wirtualnej maszyny, przelutowywać pamięci, wykupywać dostępu itd., chcę po prostu uczciwie zapłacić za program, włączyć i móc używać go do naprawy samochodów. Co powinienem kupić? Ewentualnie nie musi być to opcom, do odczytu błędów i parametrów mam inne programy, chodzi mi o np. kalibrację wspomagania kierownicy w Merivie albo możliwość wymiany ECU czy innych sterowników.