Witam proszę o poradę jaka może być przyczyna że kogut miga cały czas niezależnie czy brama pracuje czy nie? Nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości w działaniu bramy, fotokomórki działają, odlaczalem zasilanie ale po włączeniu kogut od razu miga. Na wyświetlaczu centralki nie ma żadnego kodu. Napęd BX Strong BX708AGS.