Witam. Dość nietypowa sytuacja. W ogrodzie lampki są połączone do gniazdka z czujnikiem zmierzchu. Dwa takie same zestawy, dwie wtyczki podłączane do podwójnego gniazdka i tutaj pojawia się problem, że jeden zestaw wywala cały czas różnicówkę w tym gniazdku, ale wystarczy, że podłączam po przedłużaczu do innego i już wszystko działa. W czym może być problem?