Hejo. Mam sprawę. Słyszeliście o dyktafonach które od razu robią plik txt z transkrybcją? Czy to w ogóle jest możliwe? Czy to mit?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamjakubprazmowskibox napisał:Słyszeliście o dyktafonach które od razu robią plik txt z transkrybcją?