Cześć. Chcę wyjąć skrzydło okna, ale nie wiem w jaki sposób to zrobić. Okna mają już swoje lata. Przy montażu nie pamiętam jak pracownicy je montowali.
Oczywiście wrzucam zdjęcia zawiasów. Może ktoś się spotkał z takimi oknami.
Z górnego zawiasu wyciągasz bolec (w dół), pochylasz nieco skrzydło na siebie, aby wyszło górą z ościeżnicy i unosisz je do góry. Na dolnym zawiasie jest tylko nasadzone.
Są do tego odpowiednie klucze, a tak amatorsko, to wsuń nad łeb bolca płaski śrubokręt i puknij go młotkiem od góry. Jeżeli nie jest jakoś zapieczony, to można też pociągnąć kombinerkami.