Musimy coś uściślić, tu gdzie pisze GND przykładasz czarną sondę i wtedy czerwoną sondę po kolei przykładasz do punktu który chcesz zmierzyć. Np. pin1, napięcie na schemacie, twój pomiar ma wyglądać np: 1.(ile wolt na schemacie)--(to co odczytasz + lub -wolt) np.
1.(+15V)--(+15.2V lub dajesz zakres który się pojawia od-do)
2.GND i tak dalej.
Na początek wyłącz sprzęt z sieci i ustaw miernik na pozycję Buzzer i przyłóż czarna sondę do GND i po kolei zmierz rezystancję na poszczególnych pinach złącza CN906.
1.(+15V)--(+15.2V lub dajesz zakres który się pojawia od-do)
2.GND i tak dalej.
Na początek wyłącz sprzęt z sieci i ustaw miernik na pozycję Buzzer i przyłóż czarna sondę do GND i po kolei zmierz rezystancję na poszczególnych pinach złącza CN906.