logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
ADVERTISEMENT
ADVERTISEMENT
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mido 600 - po programowaniu działa tylko raz, brak błędu i fotokomórek

Helmut196312 25 Jun 2026 08:39 81 3
ADVERTISEMENT
  • #1 21927521
    Helmut196312
    Level 2  
    Posts: 3
    Mido 600 - po programowaniu działa tylko raz, brak błędu na wyświetlaczu
    Co dokładnie jest podłączone do Mido 600: jaki napęd/centrala, piloty, fotokomórki, krańcówki i inne akcesoria?
    Do Mido 600 nie podłączonych fotokomórek
    Co dokładnie znaczy „działa tylko raz” - po zaprogramowaniu wykonuje jeden cykl, reaguje raz na pilota, czy po pierwszym użyciu przestaje całkiem działać? Jaką procedurę programowania wykonujesz krok po kroku?
    Wykonuję proces przyuczania góra dół, potem napęd robi test, wszystko niby jest ok, ale działa tylko raz albo z pilota, albo z przełącznika, potem cisza.
  • ADVERTISEMENT
  • #2 21927543
    rokbok
    Level 40  
    Posts: 4326
    Help: 641
    Rate: 1018
    Helmut196312 wrote:
    Do Mido 600 nie podłączonych fotokomórek


    Czy w logice jest ustawiona opcja braku fotokomórek, czytaj w manualu info w dziale "Ustawienia fotokomórek".
  • ADVERTISEMENT
  • #3 21928045
    Helmut196312
    Level 2  
    Posts: 3
    >>21927521 OK, dziękuję, nie było zworki na PE i GND, brama działa.
    >>21927543
  • #4 21928139
    rokbok
    Level 40  
    Posts: 4326
    Help: 641
    Rate: 1018
    Helmut196312 wrote:
    nie było zworki na PE i GND, brama działa.


    Jak byś ustawił w logice brak fotokomórki to nie musiałbyś zakładać zworki, ale jeden i drugi sposób pozwala osiągnąć cel.
ADVERTISEMENT