Witam. Prasa John Deere 580 po włączeniu sterownika guzikiem nie włącza się. Zawsze było okej tyle lat, a dziś nic nie reaguje. Zasilanie jest w gnieździe 3-pinowym, prąd dochodzi, a on się nie włącza. Gdzie szukać przyczyny? W drugiej wtyczce piny niby okej, nie luźne, przeczyszczone i nadal nie włącza się. W prasie jest skrzynka sterownika. Czy w niej jest jakiś bezpiecznik, który może się spalił? Proszę o pomoc. W sterowniku nie widzę w środku nic takiego, co byłoby uszkodzone, i też bezpiecznika nie widzę. Proszę o szybką pomoc....