Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z oświetleniem, wszystkie żarówki sprawne, świeci w bagażniku, drzwiach pasażera, ale na dachu świeci jedna z 3 żarówek, dokładnie środkowa, boczne nie świecą, bezpieczniki dobre, prąd do styków od żarówki dochodzi, żarówki sprawne, proszę o pomoc.
Jakie to auto dokładnie marka, model, rocznik i czy lampka podsufitki jest oryginalna, czy była wymieniana?
Oryginalne, Passat B5, 1999 r.
Jak mierzyłeś prąd na bocznych żarówkach, jest tam 12 V między dwoma stykami żarówki czy tylko plus względem masy auta i w jakiej pozycji przełącznika lampki?
W pozycji włączonej.
Jakie to auto dokładnie marka, model, rocznik i czy lampka podsufitki jest oryginalna, czy była wymieniana?
Oryginalne, Passat B5, 1999 r.
Jak mierzyłeś prąd na bocznych żarówkach, jest tam 12 V między dwoma stykami żarówki czy tylko plus względem masy auta i w jakiej pozycji przełącznika lampki?
W pozycji włączonej.