Witam , posiadam bramę garażową hartmann supramatic e i mam z nią problem z samoczynnym otwieraniem się najczęściej do końca . odłączone sterowanie radiowe zresetowana do ''0'' i nic , czasami potrafi być ok przez jakiś czas o innego razu otwiera się po 20 minutach. Wygląda to jak by ktoś otworzył pilotem lub przyciskiem włącza się oświetlenie i brama rusza, przy tym na wyświetlaczu miga środkowa kreska. Zobaczyłem również że grzeją się elementy na płytce zaznaczone na zdjęciu, kondensatory zostały już wymienione. Proszę o pomoc w naprawie tej bramy.
Witam , posiadam bramę garażową hartmann supramatic e i mam z nią problem z samoczynnym otwieraniem się najczęściej do końca . odłączone sterowanie radiowe zresetowana do ''0'' i nic , czasami potrafi być ok przez jakiś czas o innego razu otwiera się po 20 minutach. Wygląda to jak by ktoś otworzył pilotem lub przyciskiem włącza się oświetlenie i brama rusza, przy tym na wyświetlaczu miga środkowa kreska. Zobaczyłem również że grzeją się elementy na płytce zaznaczone na zdjęciu, kondensatory zostały już wymienione. Proszę o pomoc w naprawie tej bramy.