Witam
Zakładam sobie wyłącznik różnicowy w garażu i elektryk powiedzial by go zamontować za licznikiem który także muszę tam zamontować, ale co to znaczy za ?
za idąć od garażu, czy za idąc od głównego zasilania?
czy może ma ktoś doświadczenie w tej dziedzinie?
Bo mi się wydaje ze wpierw bym założył różnicówkę (od główego zasilania patrząc) potem licznik a następnie bezpieczniki na oświelenie i gniazda, czy dobrze myślę?
Zakładam sobie wyłącznik różnicowy w garażu i elektryk powiedzial by go zamontować za licznikiem który także muszę tam zamontować, ale co to znaczy za ?
za idąć od garażu, czy za idąc od głównego zasilania?
czy może ma ktoś doświadczenie w tej dziedzinie?
Bo mi się wydaje ze wpierw bym założył różnicówkę (od główego zasilania patrząc) potem licznik a następnie bezpieczniki na oświelenie i gniazda, czy dobrze myślę?