pozdrawiam znawcow tematu i prosba czy taka instalacje moge sobie zmontowac w garazu tzn mam wejscie sily bez PE
1-to zab 25A 3 faz typ S
2-licznik 3faz
3 -wył roz-prad
4-zab 16A typ s
5-odbiornik do 7Kw
no i oczywiscie czy roznicowka bedzie dzialac
bardzo dziekuje za podpowiedzi
dodam ze czytalem tematy jednak im wiecej czytalem tym wiekszy metlik a jezeli mozna cos poprawic w tej instalacji to prosze o poprawki lub sugestie
dziekuje i pozdrawiam
ps nie wlazl zalacznik dopiero teraz
czy to bedzie poprawne podlaczenie
pzdr
1-to zab 25A 3 faz typ S
2-licznik 3faz
3 -wył roz-prad
4-zab 16A typ s
5-odbiornik do 7Kw
no i oczywiscie czy roznicowka bedzie dzialac
bardzo dziekuje za podpowiedzi
dodam ze czytalem tematy jednak im wiecej czytalem tym wiekszy metlik a jezeli mozna cos poprawic w tej instalacji to prosze o poprawki lub sugestie
dziekuje i pozdrawiam
ps nie wlazl zalacznik dopiero teraz
czy to bedzie poprawne podlaczenie
pzdr