Witam
Mam płytke z regulatorem Rma130 chciałbym go wykorzystać do regulacji silniczka z wentylatorem.Czy ktoś mi pomorze,doradzi jak to podłączyć bez większych przeróbek.
Mam płytke z regulatorem Rma130 chciałbym go wykorzystać do regulacji silniczka z wentylatorem.Czy ktoś mi pomorze,doradzi jak to podłączyć bez większych przeróbek.