Mam taki problem na dziendobry pani bardzo grzecznie polecila mi siemesa s65 za rozsadna cene tydzien pozniej oczywiscie hehe telefon byl tanszy ale to nic telefon zaczal sie psuc juz po 2 tygodniach i znowu reakcja pani "no to w tych modelach standard", telefon psuje sie nadal juz 2 raz to samo i moje pytanie brzmi slyszalem kiedys cos takiego, ze jesli telefon zepsuje sie trzykrotnie lub tez okreslona ilosc razy to moge ubiegac sie o nowy aparat lub cos w tym stylu, czy ktos ma o tym jakies pojecie. Czytalem regulaminy i inne artykuly na stronie Plusa ale nie moglem nic takiego znalesc z gory wielkie dzieki