witam mam pytanie na temat korekty liczników vdo np golf III passat poprzez kabel lpt i programy vdo ,niektóre liczniki poddają się bez problemu natomiast duża część wchodzi w programowanie (literaP na wyświetlaczu) jednak przebieg pozostaje bez zmian zwłaszcza dotyczy ten problem liczników z mfa choć nie tylko ,czy jest na to jakiś sposób ,z góry dzięki za pomoc pozdrawiam wszystkic lapek