Małe pytanko do wyjasnienia...
Co nazywamy sieciami a co instalacjami elektroenergetycznymi???
Co nazywamy sieciami a co instalacjami elektroenergetycznymi???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamEnpro napisał:Jeśli sieci posiadają tylko ZE to wtakim razie co posiada PSE bo jeżeli linie przesyłowe to nie są sieci to co to jest?
Enpro napisał:Widać że ty nawet nie wiesz co to jest PSE więc zapamiętaj sobie jest to Spółka Skarbu Państwa tak zwana Polskie Sieci Energetyczne i jest właścicielem większości wszystkich sieci wysokiego napięcia , jak byś nie wiedział to są sieci od 110KV i większe i nie są to ZE a po drugie zakładów już niewiele jest bo powstały Koncerny Energetyczne . A co do gazu muszę cię zmartwić nie używam i nie mam gazu .
geguś napisał:
A czy to PSE posiada koncesję?